Про підприємство

Підприємство ТОВ "Наша Булочка" було засновано в 2001 році. На початку своєї діяльності підприємство виробляло чотири найменування хлібобулочних виробів, що становило близько двохсот сорока кілограм продукції в добу. До кінця четвертого року своєї діяльності після розробок і впроваджень, асортимент був збільшений до п'ятдесяти шести найменувань і в добу вироблялося понад п'ять тонн продукції.

Через чотири роки підприємство розширилося: були збільшені виробничі площі в два рази, де були встановлені нові ротаційні і подові печі, а також інше технологічне обладнання, що дозволило збільшити асортимент і обсяги виробництва.

За весь період роботи підприємства було розроблено і впроваджено у виробництво більше 100 найменувань хлібобулочної, 25 видів сухарній продукції, 3 видів хлібних паличок і більше 10 найменувань кондитерських виробів.

Наша продукція виробляється за традиційною технологією, завдяки чому зберігається її неповторний смак і аромат. Вона радує і задовольняє своїм різноманітним смаком найвимогливіших споживачів.

Сировина використовується у виробництві проходить суворий вхідний контроль. Ми працюємо тільки з вітчизняними виробниками борошна та не використовуємо генетично модифіковані продукти.

Панірувальні сухарі, що випускаються ТОВ "Наша Булочка", користуються незмінним успіхом у виробників м'ясних і рибних напівфабрикатів. Дані види продукції відмінно підходять як для вітчизняних, так і для імпортних панірувальних машин.

Торгова марка «Наша Булочка» вже давно стала відомою в місті Чернігові і за його межами.

Ми впевнені, що наша продукція принесе вам не тільки задоволення, але також заряд бадьорості і здоров'я!


Наші досягнення

Диплом


Диплом


Диплом


Диплом